• Atatürk Caddesi Terziler Çarşısı Kat:2 Merkez / Sivas

Hakkımızda

Kaliteli ve Profesyonel Temizlik Erguvan Temizlik Şirketi hem kurumsal hem de bireysel hizmetler sunan bir temizlik şirketidir. Şirketimizin kuruluş amacı, iş ya da ev ortamınızda sektörün en büyük ihtiyacı güven ve sorumluluk ilkeleri içerisinde profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktır. Sivas ilinin her yerine temizlik hizmeti sunan şirketimiz, güven çerçevesi içerisinde müşteri memnuniyetini merkeze alarak, müşteri odaklı profesyonel hizmet sunmaktadır.
 
Erguvan temizlik şirketi, profesyonel hizmetleri dahilinde zamanında ve eksiksiz olarak istenilen hizmetleri sunarak, müşterilerinin temizlik konusunda sorun ve ihtiyaçlarını karşılar.Müşterilerinin isteklerini karşılarken; kullandığı çevre dostu ürünler sayesinde sağlık ve hijyen konusunda gerekli tedbirleri alarak güvenli temizlik hizmeti sunar.
 
Temizlik Şirketi Hizmetlerimiz
Erguvan Temizlik Şirketi olarak verdiğimiz hizmetler için müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti sunarken, sorumluluklarına güvendiği eğitimli ve tecrübeli personeli ile her türlü temizlik hizmeti ile destek sağlar.
 
Bireysel ve kurumsal müşterilerimize istenilen temizlik hizmetinde ferahlık ile birlikte kaliteli ve sağlıklı hizmet sunarken; güvenilir hizmet sunmaktan asla ödün vermemektedir