• Atatürk Caddesi Terziler Çarşısı Kat:2 Merkez / Sivas

Sık Sorulan Sorular

Ev temizliğini ne kadara yapıyorsunuz?

Sizin ayırdığınız bütçeye ve belirleyeceğiniz standartlara uyabilecek birçok temizlik paketi seçeneğimiz bulunmaktadır. Amacımız kaliteli hizmeti en uygun fiyata verebilmektir. Ayrıca fiyat araştırması yaparken verilen hizmetin kalitesini de göz önünde bulundurmak size doğru seçeneği bulmada yardımcı olacaktır.

Ev temizliğini nasıl yapıyorsunuz?

Ev temizliğini, deneyim ve tecrübelerimiz ışığında oluşturduğumuz belirli bir plan ve program çerçevesinde yerine getiriyoruz. Operasyon merkezimizden sevk ve idare edilen, bir ekip liderinin de sorumluluğunu aldığı profesyonel ekiplerimiz, size, temizlik konusunda, elinden gelen en kaliteli hizmeti vermek için gayret gösteriyor.

Ev temizliği sırasında oluşabilecek kaza,zarar ve ziyana karşı sigortalı mıyım?

Kurumsal bir firma olmanın getirdiği sorumluluk ile ev temizliği sırasında meydana gelebilecek tüm kaza,zarar ve ziyana karşı sigortalısınız.

Halımın üzerinde lekeler var,halıları siliyor musunuz?

Halıların silinmesi, lekelerin çıkarılması konusunda belkide başvurulabilecek en son çözüm yoludur. Hafif lekeler hariç diğer tüm lekelerin çıkarılmasında halıların uygun leke çıkarıcılar ve şampuanlar ile uzman kişiler ve makinalar ile yıkanması ve bakımının yapılması en doğru seçenektir.

Pazar günleri hizmet veriyor musunuz?

Çok acil durumlar haricinde Pazar günleri sadece periyodik ofis temizliği hizmeti veriyoruz.

Temizlik için bir kişilik personel gönderiyor musunuz?

Erguvan Temizlik, temizlik standartlarının yerine getirilmesinde minimum iki kişiden oluşan ekibe ihtiyaç duyulmaktadır. Amacımız kaliteden ödün vermemek ve 100% müşteri memnuniyeti elde edebilmektir.

Ev temizliği ne kadar sürüyor?

Ev temizliği uygulamalarımıza sabah 08:00-08:30 sularında başlıyoruz ve akşam 17:00-17:30 sularında bitmesi için program yapıyoruz.(Temizlik uygulamalarımızda sonuca ulaşmadan ayrılmadığımız için nadiren gecikmeler yaşanabiliyor.)