• Atatürk Caddesi Terziler Çarşısı Kat:2 Merkez / Sivas
Sivas Temizlik Firmaları

Sivas Temizlik Firmaları

Temizlik Firmaları
 
            Temizlik firmaları olarak temizlik hizmetinin detaylı bir şekilde verilmesine özen gösteren bir firmayız. Firmamızın verdiği temizlik işinde son derece profesyonel bir hizmet verilmektedir. Hizmet kalitesinde yüksek standartlarda hizmet veren firma çalışanlarımız yılların deneyimi ve tecrübesi ile temizlik işini gerçekleştirmekte sizler için son derece hijyenik bir ortam yaratmaktadır.
 
             Temizlik hizmeti almak isteyen insanlara iş yeri temizliğinde ya da ev temizliğinde en iyi şekilde yardımcı olunmakta istenildiği taktirde belirli periyotlarda sizlere temizlik desteği verilmektedir. En büyük müşteri kitlemizi çalışan hanımlar ve apartman yönetimleri oluşturmaktadır. Temizlik firmaları olarak son derece yoğun çalışan bir şirket olmamıza rağmen personel kadromuzun son derece gelişmiş olması oldukça geniş olması sayesinde hiçbir temizlik işinde müşterilerimizi bekletmeden temizlik ekiplerimizi yollamaktayız.
 
 Profesyonel Hizmet ve Deneyimli Çalışanlar
 
             Temizlik işinde oldukça ciddi bir hizmet gerçekleştiren şirket çalışanlarımız yılların deneyimi ile son derece gelişmiş bir temizlik sistemi uygulamaktadırlar. Kesinlikle eşyalarınızın değerini düşürecek ölçüde bir temizlik malzemesi kullanmamaktadırlar. Bu konuda oldukça titiz çalışan temizlik firmaları çalışanlarımız deterjan kalitesine son derece önem vermektedir. Halı temizliğinde ya da koltuk temizliğinde farklı deterjanlar lavabolar konusunda farklı deterjanlar kullanılmaktadır. Bu şekilde hem eşyalarınız temizlik malzemelerinden zarar görmüyor rengi atmıyor hem de son derece steril bir ortamda yaşama şansını elde ediyorsunuz.
 
 Temizlik Elemanlarının Titizliği
 
             Personellerimiz ev temizliğinde kesinlikle ayrım yapmamaktadır. Kendi evleri gibi görerek son derece titiz bir çalışma sergilemektedirler. Bu konuda oldukça detaylı bir hizmet veren elemanlarımız eğer bina büyükse kalabalık bir ekip olarak gelmekte ve iş bölümü yaparak daha hızlı ve daha detaylı bir temizlik gerçekleştirmektedirler. Bu konuda son derece kararlı olan personellerimiz temizliği bir an önce bitirmek adına kesinlikle işi önemsemeden yapma durumları olmamaktadırlar.
 
             Verdiğimiz temizlik hizmetinin son derece kaliteli olmasına büyük bir önem vermekteyiz. Bu yüzden de personellerimizin bu konuda gösterdiği titizliğe son derece dikkat ederek yapılan temizlikleri şirketimizin şefleri tarafından denetlemekteyiz. Belirli periyotlarda bizden hizmet alabilmeniz için farklı temizlik paketlerimizde bulunmaktadır. Bu paketler ile sürekli olarak eviniz ya da iş yeriniz için hizmet alma şansınız bulunmaktadır.
Temizlik İhtiyacınız İçin Bize Ulaşınız  
Telefon
0544 379 58 00
Telefon