• Atatürk Caddesi Terziler Çarşısı Kat:2 Merkez / Sivas
Sivas Temizlik Şirketleri

Sivas Temizlik Şirketleri

Temizlik Şirketleri
 
            Teknoloji çağında yaşadığımız şu zamanlarda erkeklerin yanı sıra bayanlarında iş hayatında çok yer almaları evlerde yapılan bir takım işlerin aksamasına yol açabilmektedir. Bu aksamları gidermek için birçok temizlik şirketleri kurulmuş ve her alanda faaliyet göstermeye başlamışlardır. Temizlik şirketleri ülkemizde olduğu gibi tüm dünyada da bulunmaktadır. Özellikle ekonomisi iyi ülkelerde bu şirketlerin önemi büyümüş ve gittikçe artmaya başlamıştır. Temizlik şirketleri artık günümüzde sektör haline gelmiş ve yüzlerce insanı istihdam ederek ülke ekonomilerine katkıları oldukça büyüktür.
 
 Temizlik Şirketlerine Ulaşım Nasıl Olmaktadır?
 
            Temizlik şirketleri haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedirler. Bu nedenle firmalar gün içerisinde sabah saat 8 de açılmakta olup akşam saat 20.00 da kapanmaktadır. Firmalar kapandıktan sonra hizmetleri sanal sistem üzerinden devam etmektedir. Firmalar resmi internet siteleri üzerinden iş almaya devam etmektedirler.
 
            Her firmanın resmi internet sitesinde canlı destek hattı bulunmakta olup yaptığı işler ile alakalı her türlü bilgiye cevap verilmektedir. Firmalara ayrıca iş yeri telefonlarından ve şahsen ulaşım olanaklıdır. Temizlik şirketleri mesai saatleri dışında sitelerinden aldıkları işleri takip eden ilk iş günü mesai bitiminde değerlendirmekte olup talep eden kişi ya da firma ile irtibata geçilerek iş hakkında bilgi alınıp sonuçlandırılmaktadır.
 
 Temizlik Şirketlerinin Faaliyet Alanları Nelerdir?
 
            Günümüzde temizlik şirketleri her anlamda temizlik hizmeti vermektedirler. Birçok ekiple çalışan temizlik şirketleri aynı anda onlarca müşteri talebine cevap verebilmektedirler. Temizlik şirketleri faaliyet olarak, inşaat sonrası temizliği, ofis temizliği, ev temizliği, cam temizliği, villa temizliği, otel temizliği, fabrika temizliği, rezidans temizliği, hastane temizliği, okul temizliği, dış cephe temizliği gibi her alanda hizmetlerini sunmaktadırlar.
 
 Temizlik Şirketlerinde Temizleme Fiyatları Ne Kadar Olmaktadır?
 
            Temizlik şirketleri temizlik işlerini el gücü ve makine sistemi ile yapmaktadırlar. Amaçları aldıkları işleri en kısa sürede yaparak kullanılır hale getirerek teslim etmektir. Ortalama olarak bir otel ya da hastanenin temizliği 2 gün içerisinde bitirilmektedir. Ev, ofis, cam temizliği gibi temizlikler ise daha kısa sürede bitmektedir. Ortalama olarak bir evin temizliği 200 Türk lirasına yapılmaktadır. Ofis temizlikleri 150 Türk lirasına, fabrikalar ise 750 Türk lirasına temizlenmektedir.
 
Telefon
0544 379 58 00