Call Of Duty MW2 2022’den Nefes Kesici Görüntüler

24 Ekim 2022 Kapalı Yazar: admin

Çıkmasına 6 gün kadar bir müddet kalan yeni Cod oyunu Modern Warfare 2, erken erişime açıldı. Oyunun öykümodundan alınan görüntülerin gerçekçilik düzeyi sosyal medyada gündem oldu.
Cod’nin 2019’da çıkan ve büyük yankı uyandıran yenilenmiş Modern Warfare serisinin yeni oyunu Modern Warfare 2 (2022), nihayet 28 Ekim günü PC ve konsol platformlarında insanlarla biraraya gelicek. Oyun şimdilik çıkmadan evvel erken erişime açılan öykümodundan paylaşılan görüntüler ise sosyal medyada gündem oldu.

Modern Warfare 2’nin öyküevresinde Amsterdam’daki Red Light sokağında geride bıraktığımız bir seksiyonün görüntüleri, sosyal medyada binlerce birey doğrulusunda beğeni aldı ve gündem oldu. Gelin reaksiyonlara ve videoya göz atalım.

Modern Warfare 2’nin Red Light sokağında geride bıraktığımız alanındaki görüntüler, aslında NPC’ler hariç aslında farksız gözüküyor. Oyunun etraf geliştiricileri aslında harika bir iş çıkarmışlar. Bu arada görüntülerin NVIDIA GeForce RTX 3070 ekran kartından alındığını, konsol versiyonlarınde de 60 FPS desteği bulunduğunu da belirtelim.

Bu video öyle bir tesir oluşturdu ki, yalnızca oyun basını değil geleneksel medyada da ‘Bütün dünya bu oyunu hususşuyor! Oyun değil, gerçek…’ başlıklarıyla yer almayı kafayardı. Gelin Modern Warfare 2’nin sosyal medyada aldığı reaksiyonlara hep birlikte göz atalım.